Ogień, czyli

agencja
młodych

Pomagamy firmom i organizacjom w rekrutacji młodego pokolenia & wspieramy młodych w rozpoczęciu życia zawodowego

Co robimy

Jesteśmy agencją pomagającą młodym i firmom w efektywnej i satysfakcjonującej współpracy. 

Zapewniamy kandydatów

Skorzystaj z naszej bazy dostępnych, zmotywowanych młodych ludzi, którzy wniosą do Twojej firmy energię i nie będą pracować za karę. 

Obniżamy koszt rekrutacji

Oceniamy młodych kandydatów pod kątem umiejętności i osobowości – nie musisz tracić czasu polegając na niewiele mówiącym CV. 

Uczymy pracować z pokoleniem Z

 Wiemy, jak ciężko jest lawirować pomiędzy wymaganiami różnych grup zawodowych. Nasze warsztaty, konsultacje i prelekcje to ułatwiają.

Ogień to energia 

Reagujemy na rzeczywistość. Real time.

milionów ludzi w Polsce jest w wieku 15-29

%

chce podjąć pracę, nawet jeśli nie potrzebują pieniędzy

%

postrzega pracę jako możliwość nauki czegoś nowego

%

młodych w wieku 18–26 lat pracuje, bo musi się utrzymać

Źródła statystyk: raport Deloitte "Pierwsze kroki na rynku pracy", badanie #MłodziPrzyGłosie, badanie Eurostat z 2018 r.

Dlaczego Ogień? ?

Ponieważ wierzymy w siłę młodych.

W czasach szybkich zmian, automatyzacji rynku pracy i ogromnej presji ze strony rodziców i otoczenia, chcemy, by młodzi ludzie mogli spełniać marzenia jednocześnie wzmacniając firmy i organizacje swoją mocą.

Wspierają nas

Przekonała ich nasza misja i działania, które za nią podążają. 

W młodych ludziach jest potencjał – czas, by firmy i organizacje zobaczyły energię nowego pokolenia wkraczającego na rynek pracy. Z Agencją Ogień zrobienie tego jest znacznie prostsze.

Kasia Wierzbowska

założycielka Sieci Przedsiębiorczych Kobiet i Black Swan

“Fantastycznie, że powstała platforma, która łączy młodych ludzi z ich pasją. Ogień to link, dzięki któremu możecie odnaleźć nie tylko pracę, ale też osoby, które staną się Waszymi mentorami. Proces rekrutacyjny nie tylko staje się przyjemniejszy i łatwiejszy, ale w wielu przypadkach będzie w ogóle możliwy. Polecam Wam Ogień, działajcie!”

Anja Rubik

twórczyni #sexedpl, supermodelka

“Miałem okazję przyglądać się Agencji od środka i to, co zobaczyłem, robi świetne wrażenie. Myślę, że Ogień wniesie nową energię do wielu firm, które ogromnie zyskałyby na efektywnej współpracy z młodymi ludźmi!”

Iwo Szapar

co-founder Remote-how

Założycielki

Za Agencją stoimy my, dwie młode dziewczyny z ogniem do działania. Wierzymy, że się da – i nie damy sobie tej wiary odebrać. 

Swoją pierwszą “firmę” założyła mając 13 lat, działała w projekcie #sexedpl. Założycielka sklepu Fan Tattoo, członkini międzynarodowej społeczności Kairos, finalistka plebiscytu Nieprzeciętni 2019. Aktualnie wspiera organizacje w komunikacji i produkcji.

Jvlia Święch

aktywistka, przedsiębiorczyni, testerka marzeń

Wyróżniona miejscem w gronie Forbes 25 under 25, profesjonalnie wątpi w instytucje edukacyjne i uczy szukania własnej ścieżki. Członkini zarządu fundacji MamyGłos i Head of People w Toniku. W internecie jako @zimnotutaj.

Weronika Zimna

hakerka rzeczywistości, działaczka, twórczyni

Nasza społeczność

 Poznaj innych młodych, którzy mają ogień do działania. To oni dają nam energię i pokazują, że da się robić rzeczy niemożliwe.

Karolina Jackowska

Możecie ją spotkać dokumentującą aktywistyczne imprezy poruszające ważne dla niej tematy oraz na benefitach, marszach, czy strajkach. W swoich projektach stawia na otwartość i naturalność oraz wierzy w siłę reprezentacji na zdjęciach, dlatego razem z członkami swojej grupy "Let's create stuff" organizuje spotkania i warsztaty fotograficzne. Poprzez swoje działania chce wspierać polskie firmy i inicjatywy pro-kobiece, a jej zdjęcia udostępniają na social media MadameQ, #sexedpl, G'rls Room, Szajn. Nigdzie nie wychodzi bez aparatu, a filmy montuje wspólnie ze znalezioną w lesie psiną - Yoko.

Igor Wojciechowski

Ma 22 lata, a swoją pracę rozpoczął tuż po osiemnastce. Zaczął od gastronomii, a z czasem przechodził do branży, którą uwielbia. Jego pasją są social media i marketing. Swoje umiejętności rozwijał w ZHP, Fundacji WOŚP i na Pol’and’Rock festival. Teraz pracuje dla prywatnych klientów. Pochodzi ze średniej wielkości miasta, gdzie ciężko znaleźć dobre zatrudnienie na start. Poza pracą zawodową, na codzień zajmuje się działalnością społeczną i wolontariatem. W życiu napędzają go ludzie i praca zespołowa. Kocha dobre jedzenie i życie na wysokich obrotach.

Hania Olejniczak

Dziewiętnastoletnia współorganizatorka ogólnopolskich i międzynarodowych obozów muzycznych dla nastolatek. Aktorka Tymczasowej Grupy Teatralnej „Wypadek” w Krakowie i wokalistka grupy Coda. Przez siedem lat spędzonych w harcerstwie zaraziła się pasją do ratownictwa medycznego oraz gry na gitarze. Chce wciąż się rozwijać i kocha nowe wyzwania, od organizacji eventów integracyjnych dla korporacji po naukę francuskiego.

Natalia Brodewicz

Entuzjastka deptania własnych ścieżek. Uciekła ze studiów informatycznych, by sprawdzić, co tak naprawdę chce robić w życiu. Obecnie pracuje jako menadżerka w zero waste'owej sieci sklepów BIOrę, gdzie może uwalniać swoje zamiłowanie do bycia eko i mieć realny wpływ na przyszłość naszej planety. Członkini zarządu Fundacji MamyGłos. Prowadzi kilka portali społecznościowych, obsesyjnie czyści i układa skrzynki mailowe, ma bzika na punkcie organizacji i zarządzania. Uwielbia malować, rysować, fotografować i obserwować. Mówi o sobie, że posiada doktorat z "gotowania z niczego", a obecnie pracuje nad magisterką z wykręcenia idealnego tonic espresso.

Aleksander Lipski Reinstein

Videographer. Jego pasją jest kino, szczególnie takie, które angażuje widza. Uwielbia szkatułkowe powieści i stare szlagiery z lat 60/70. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią analogową i tworzy filmy krótkometrażowe. Współpracował przy kampanii Anji Rubik #sexedpl, tworzy również materiały filmowe dla dwutygodnika „Viva!”. Jest jednym z członków Dziewuszki Dziewuszkom oraz działaczem społecznym.

Michał Rogalski

Od ponad 2 lat działa w ogólnoświatowej inicjatywie Model United Nations organizując konferencje w jego rodzinnym mieście. Chce, by młodzi byli świadomi problemów świata i razem szukali na nie rozwiązań. W wieku 17 lat zaczął zarabiać na tworzeniu logotypów i plakatów - chwilę potem dołączył do agencji marketingowej. Chcąc dalej iść do przodu, został grafikiem w partii Wiosna. Udowodnił, że mimo starego komputera i ogromu nauki, jest w stanie łączyć swoje hobby z pracą i budowaniem portfolio na przyszłość, która jest tuż za rogiem. Autor identyfikacji Lewicy.

Amelia Gruszczyńska

Działaczka społeczna, pracująca na rzecz przeciwdziałania depresji u dzieci i młodzieży. Organizatorka wystawy „Uskrzydleni. (Nie)widzialna depresja”. Współtwórczyni kampanii społeczno-edukacyjnej Forum Przeciw Depresji. Brała udział w konferencjach prasowych m.in. u Rzecznika Praw Dziecka, Rzecznika Praw Pacjenta. Współpracowała z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę przy Digital Youth Forum. Prowadziła spotkania, prelekcje i brała udział w debatach w Akademii Pedagogiki Specjalnej, Szkole Edukacji UW, czy Uniwersytecie SWPS.

Myka Żabińska

Tuż po maturze wyjechała z Wrocławia do Warszawy, gdzie została wolontariuszką w Instytucie Myśli Demokratycznej. W tym samym czasie zatrudniła się i utrzymywała z pracy w kawiarni. Po paru miesiącach przeszła do partii Wiosna obejmując stanowisko office managerki i asystentki zarządu, rozwijając się pod kątem prawnym i administracyjnym. Połączyła tym samym marzenie o działaniu na rzecz lepszej przyszłości z pracą. Kocha pracę pełną wyzwań – taką, która motywuje do ciągłej nauki i rozwoju oraz dzięki której można wyjść poza swoją strefę komfortu.

Kacper Pietrzak

Pasję do programowania odkrył w wieku 16 lat tworząc gry komputerowe. Naukę do matury łączył z pracą dla międzynarodowej korporacji tworząc aplikacje internetowe. Entuzjasta idei decentralizacji zarówno w życiu jak i w technologii. Prowadzi software house implementujący rozwiązania z obszaru blockchain.

Julia Minasiewicz

Feministka, antyfaszystka, działaczka na rzecz praw osób LGBTQ. Członkini Porozumienia Kobiet 8 Marca, była współorganizatorką Manify 2018 i pierwszego w Polsce marszu proaborcyjnego, członkini kilku nieformalnych grup i redakcji. Współpracowała m.in. z Teatrem Powszechnym, Forum Przyszłości Kultury, Akcją Demokracją, Krytyką Polityczną. Jako aktywistka uczestniczy i współorganizuje wiele protestów i manifestacji. Była stypendystką Fundacji Centrum im. prof. Bronisława Geremka, w wolnym czasie studiuje na Uniwersytecie Warszawskim.

Maurycy Żółtański

Muzyk, producent, pasjonat edukacji i kształcenia. Po pierwszej klasie liceum rzucił szkołę ponieważ czuł, że można zrobić to inaczej- do matury przygotował się sam będąc na edukacji domowej. Od tamtego czasu interesuje się szeroko rozumianym szkolnictwem a jego największym marzeniem jest zmiana systemu edukacji w taki sposób, aby wszyscy uczniowie chcieli chodzić do szkoły z własnej woli. Żeby szkoła była miejscem które inspiruje a wiedza była przystosowana do potrzeb XXI wieku. Zawodowo zajmuje się kompozycją oraz produkcją muzyki.

Jak to działa

wypełniasz formularz poniżej

kontaktujemy się z Tobą mailowo

przesyłamy ofertę odpowiadającą Twoim potrzebom

ustalamy warunki współpracy

Obecnie nie obsługujemy nowych rekrutacji 

Chcesz porozmawiać o innej możliwości współpracy?
Napisz na hej@agencjaogien.pl